Olle Baertling färgserigrafi

228128

BAERTLING, Olle (1911-1981): Denu, färgserigrafi, 1960, signerad och numrerad Baertling 68/100, I. 74x38 cm S. 77,5x41,5 cm

Gulnad

Rum 4

Olle Baertling färgserigrafi
Budhistorik (31 bud)
1133537
20 000
1133543
19 500
1133537
19 000
1133536
18 500
1133534
18 000

Slutpris SEK:
20 000
1 930 EUR, 2 192 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.