Halskedja 1800-tal

228127

HALSKEDJA, 18 k guld, ärtlänk, 1800-tal, otydligt stämplad PGS, längd 57,5 cm, vikt ca 5,8 g

Guld/Smycken

Kundcenter

Halskedja 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
1135016
1 600
1134135
1131953
1125240
1124142
900

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.