André Beaudin akvarell

228125

BEAUDIN, André (1895-1979): Komposition, signerad och daterad A. Beaudin .42, akvarell, 30x23 cm

Konst, Måleri

Rum 5

André Beaudin akvarell

Budhistorik (8 bud)
1132455
1132454
1131189
1131188
500
1131187
450

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
6 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.