Carl Ryd oljemålning

228122

RYD, Carl (1883-1958): Landskap, signerad och daterad C Ryd 37, olja på pannå, 27x37 cm

Konst, Måleri

Monter 30

Carl Ryd oljemålning

Budhistorik (27 bud)
1132581
1132806
3 800
1132581
3 600
1132802
3 400
1132581
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.