Ragnar Person, oljemålning

228118

PERSON, Ragnar (1905-1993): Flyttlasset, signerad RP, olja på pannå, 28x33,5 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Ragnar Person, oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1133420
1133398
3 400
1132318
1132317
1131883
1 900

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.