Gideon Börje oljemålning

228116

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Stationen, Huddinge, signerad G Börje, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1132870
4 200
1132867
3 400
1132864
2 600
1132476
1132475
600

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:
12 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.