Spegel gustaviansk stil

228115

SPEGEL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgylld ram, fasettslipat glas, ca 105x80 cm

Lagningar

Speglar

Rum 14

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (13 bud)
1133486
1133416
1133484
1 900
1133416
1 800
1133483
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.