Dekorelement

228112

DEKORELEMENT, 1900-tal, nyrenässansstil, glaserat lergods, form av ängel, höjd ca 47 cm

Mindre nagg, glasyrdefekter, krackeleringar

Diverse, Keramik/Porslin

Rum 3

Dekorelement

Budhistorik (16 bud)
1133666
1 400
1133662
1 300
1133393
1133599
1133393

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.