Olle Nordberg oljemålning

228111

NORDBERG, Olle (1905-1986): Drömmande barn, signerad och daterad Olle Nordberg 43, olja på duk, 54x65 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1133640
1 800
1124551
1121797
1121796
600
1121793

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.