Oidentifierad konstnär oljemålning

228106

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): kopia efter Weber: "Bogserångare på grund vid vågbrytare", signerad Th Lindh, olja på duk, ca 66x49 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (14 bud)
1133636
3 600
1133639
3 600
1133636
3 200
1133632
1133632
2 600

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.