Georges Roualt etsning

228103

ROUAULT, Georges (Frankrike 1871-1958): Kung Ubu, etsning, signerad i trycket, 26x16 cm

Något bucklig

Fack 4

Georges Roualt etsning
Budhistorik (6 bud)
1130756
700
1129323
650
1122404
600
1122404
1122985

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.