Blomsterstilleben oljemålning

228101

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Blomsterstilleben, signerad S. Fischer, olja på pannå, 30x40,5 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Blomsterstilleben oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1127466
550
1124773
500
1126160
450
1124773
1126159

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.