Tubkikare

228096

TUBKIKARE, 18/1900-tal, längd ca 18-75 cm

Smärre bucklor

Nautica/Technica

Monter 28

Tubkikare
Budhistorik (14 bud)
1133139
1 400
1132168
1 300
1131786
1132167
1131786
850

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.