Helga Wachholz oljemålning

228089

WACHHOLZ, Helga (Tyskland född 1936): "Kassandras house", signerade och daterade Helga Wachholz 1984, olja på duk, ca 82x89 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Helga Wachholz oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1135309
2 400
1135301
1135297
1135287
1 900
1135280
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.