Bockbord

228084

BOCKBORD, 1900-tal, bemålat, höjd 76, 285x95 cm

Bruksslitage, Obs ej tidigt 1900-tal, senare bemålat

Bockbord

Budhistorik (44 bud)
1133661
14 000
1133658
13 500
1133656
13 000
1133655
12 500
1131337
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 351 EUR, 1 534 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.