Anders Carlsson oljemålning

228074

CARLSSON, Anders (samtida): "zig-zag III", signerad, olja på duk, 98x122cm

Konst, Måleri

Rum 17

Anders Carlsson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1150234
450
1150223
1150222
1146272

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.