Michael Byron blandteknik F Roos samling

228072

BYRON, Michael (USA, född 1954): Portage, signerad Byron, blandteknik på duk, 203 x460 cm; oramad
PROVENIENS: Fredrik Roos samling, Malmö

Ändringar/tillägg
Mixed media on canvas.

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (11 bud)
1133045
1129200
2 800
1129199
2 600
1128822
2 400
1127158

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.