Henry Hadfield Cubley oljemålning

228071

CUBLEY, Henry Hadfield (1858-1934): "Near Whistlefield NB", otydligt signerad, olja på duk, 25x50 cm

Fläckar

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (4 bud)

1132977
1127444
650
1123772
600
1122287
550

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.