Stol Froscher Sitform

228068

KONTORSSTOL, troligen designer Burkhard Vogtherr, etikettmärkt Froscher Sitform, spaceage design 1970-tal, klädd i cognacsfärgat skinn

Lädret med slitage, en spak saknas för höj och sänkbar sits

Ändringar/tillägg
En spak saknas för höj och sänkbar sits

Rum 1

Stol  Froscher Sitform

Budhistorik (20 bud)
1133260
2 800
1133257
2 600
1133255
2 400
1133248
1133254

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.