Einar Jolin litografier

228063

JOLIN, Einar (1890-1976): (4) Stockholmsmotiv, signerade Jolin, 168 resp 167/360, färglitografier, 46x55 vardera

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 3

Einar Jolin litografier

Budhistorik (6 bud)
1146126
3 200
1145560
1144637
2 600
1144633
2 400
1144509

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.