Helmut Mantel oljemålning

228058

MANTEL, Helmut (född 1953): Landskap, signerad H Mantel, olja på duk, 79x135 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Helmut Mantel oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1132952
4 200
1132951
1132949
3 800
1132948
3 600
1132943
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.