M Liebling oljemålning

228046

LIEBLING, M (1800-tal): Motiv av hundvalpar och kattungar, signerad och daterad M Liebling 1890, olja på duk, 50x77 cm

Dubblerad, renoverad

Konst, Måleri

Rum 2

M Liebling oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1140621
5 200
1135743
1134871

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.