Mona Huss Wallin färglitografi

228035

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Fönsterutsikt, signerad M Huss W-79, 86/460, färglitografi, 65x50 cm

Fack 9

Budhistorik (13 bud)
1132009
850
1131987
1130886
750
1130871
700
1127283
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.