Sivert Lindblom

228029

LINDBLOM, Sivert (född 1931): Profiler, 2 st, stämpelsignerade och daterade Febr 1968, vit resp orange plast, höjd 14 cm

Konst, Skulptur

Monter 29

Sivert Lindblom

Budhistorik (27 bud)
1133796
2 400
1133737
1133148
1133133
1 900
1133067
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.