Edvard Bergh oljemålning

228025

BERGH, Edvard (1828-1888): Nordiskt bergslandskap, signerad och daterad E. Bergh 1869, olja på duk, 44x57 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Edvard Bergh oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1137595
3 400
1137501
3 200
1136826
1136825
2 400
1136163

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.