Massimo Campigli färglitografi

228012

CAMPIGLI, Massimo (1895-1971): La Passegiatricci, färglitografi, 1957, signerad och numrerad 93/200, 47x35 cm, bladstorlek 56x44 cm, LITTERATUR: Meloni-Tavola 167

Rum 8

Budhistorik (3 bud)

1125759
1125690
2 400
1123022

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.