Karl-Axel Pehrson färglitografi

228011

PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Komposition, signerad K. A. Pehrson -65, 110/130, färglitografi, 50x36 cm

Fack 15

Budhistorik (5 bud)
1134549
750
1132911
500
1130545
1127629
1124867

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.