Antoni Tapies etsning och akvatint

228010

TAPIES, Antoni (Spanien 1923-2012): Petrificada Petrificante, 1978, signerad och numrerad 5/50, etsning och akvatint, Editerad av Maeght, Paris, 34x57 cm, bladstorlek 52x72 cm, LITTERATUR: Galfetti 702

Budhistorik (9 bud)
1133660
3 800
1133659
3 200
1133657
2 800
1133264
1128225

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.