Lennart Rodhe litografi

228009

RODHE, Lennart (1916-2005): Cirkulerande trianglar, signerad och daterad Lennart Rodhe -48, dedikation "Med tack till Rolf från Lennart", litografi, 50x37 cm, Litteratur: Lennart Rodhe grafiska verk 1945-71, verknummer 11. Tryckare Rolf Jansson

Rum 11

Lennart Rodhe litografi
Budhistorik (13 bud)
1134410
1133837
2 400
1133772
1133419
1132649
850

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.