Carlo Carrá färglitografi

228008

CARRA, Carlo (1881-1966): Manichino e bambola, färglitografi, 1953, signerad och numrerad Carlo Carrá 69/200, färglitografi 52,5x39 cm

Fack 9

Carlo Carrá färglitografi
Budhistorik (3 bud)

1128231
650
1126904
600
1125689

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.