Karl-Axel Pehrson färglitografi

228007

PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Kopparnatt, signerad, daterad och numrerad K. A. Pehrson -60, 31/40, betitlad och med konstnärens påskrift "Tryckt på Skansen 1960 av Anton Söderström"

Fack 6

Budhistorik (7 bud)
1134498
1 600
1134271
1134496
1134271
1130777
550

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.