Louis Icart etsning och torrnål

228006

ICART, Louis (1888-1950): Bewilderment, etsning och torrnål tryckt i färger, 1920, signerad Louis Icart, numrerad 42, Editerad av L'Estampe Moderne, Paris, 46x38 cm

Rum 2

Budhistorik (6 bud)
1135035
700
1134626
500
1134625
450
1133883
1133669

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.