Massimo Campigli färglitografi

228005

CAMPIGLI, Massimo (1895-1971): La Passeggiata, färglitografi, 1952, signerad och numrerad 96/200, 43x32,5 cm, bladstorlek 52x38 cm, LITTERATUR: Meloni-Tavola 139

Rum 8

Budhistorik (3 bud)

1125754
1125679
1123024

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.