Pierre Olofsson akvatint 1948

228003

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Komposition, 1948, signerad Olofsson, daterad, numrerad 14/40, akvatint, 29x22 cm

Rum 8

Pierre Olofsson akvatint 1948
Budhistorik (9 bud)
1134769
1 700
1134765
1 600
1134716
1134118
1130008
550

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.