Louis Cane färgliotgrafi

228001

CANE, Louis (Frankrike, född 1943): Akvedukt, signerad Louis Cane 1980, 32/33, färglitografi, 47x35 cm

Fack 7

Louis Cane färgliotgrafi

Budhistorik (3 bud)

1135233
1134280
1126069

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.