Endre Nemes monotypi

228000

NEMES, Endre (1909-1985): Tecken, signerad och daterad Endre Nemes 1966, monotypi, 63x51 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Endre Nemes monotypi

Budhistorik (7 bud)
1135038
1135037
1 800
1135036
1134277
1133870
550

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.