Endre Nemes handkolorerad litografi

227999

NEMES, Endre (1909-1985): Komposition med man och kvinna, signerad Endre Nemes, handkolorerad litografi, 37x30 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Budhistorik (1 bud)

1128570
2014-02-04 19:19:25

2014-02-08 kl 21:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.