John Jon And akvarell

227996

JON-AND, John (1889-1941): "På Utställning", signerad Jon-And, akvarell, ca 31x23 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

John Jon And akvarell

Budhistorik (37 bud)
1135903
6 800
1135901
6 600
1135875
6 400
1135899
6 200
1135875
6 000

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.