John Jon And blandteknik

227989

JON-AND, John (1889-1941): "Fåglar", signerad och daterad JonAnd-17, blandteknik, a 38x38 cm

Konst, Måleri

Fack 1

John Jon And blandteknik

Budhistorik (12 bud)
1134231
1134177
1134177
850
1133663
1133663
750

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.