Agnes Cleve blandteknik

227988

CLEVE, Agnes (1876-1951):"Gabrielle Münter i Trädgården", signerad A Clevé, daterad a tergo 1918, blandteknik, ca 43x34 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Agnes Cleve blandteknik

Budhistorik (35 bud)
1135361
4 800
1135319
4 600
1135245
4 400
1131075
4 200
1135244
4 200

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.