Agnes Cleve blandteknik

227985

CLEVE, Agnes (1876-1951): "När ljusen tändas", signerad och daterad A. Cleve.-30, blandteknik, ca 37x34 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Agnes Cleve blandteknik

Budhistorik (38 bud)
1137718
4 600
1137713
4 400
1137710
4 200
1137708
1137632
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.