John Jon And oljemålning

227982

JON-AND, John (1889-1941): "Hurdan", motiv från Bohuslän, signerad Jon And, olja på pannå, 49x66 cm

Konst, Måleri

Rum 5

John Jon And oljemålning

Budhistorik (25 bud)
1132674
5 200
1132845
5 000
1132674
4 200
1132757
1132674
3 200

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.