John Jon And oljemålning

227981

JON-AND, John (1889-1941): "Drömhästen", signerad Jon-And, olja på pannå, ca 36x27 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

John Jon And oljemålning

Budhistorik (40 bud)
1132785
4 800
1132760
4 600
1132760
4 200
1132701
1132758
3 800

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.