John Jon And oljemålning

227980

JON-AND, John (1889-1941): "Segelskuta och stjärnor", signerad Jon And,signerad och daterad a tergo-38, olja på pannå, ca 47x37 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

John Jon And oljemålning

Budhistorik (33 bud)
1133399
14 500
1133406
14 000
1133399
13 500
1133403
13 000
1133399
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 399 EUR, 1 589 USD
Utropspris SEK:
28 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.