John Jon And oljemålning

227979

JON-AND, John (1889-1941): "Lilla Torget", signerad Jon-and, olja på pannå, ca 33x40 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

John Jon And oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1128826
6 200
1129295
6 000
1128826
4 200
1129294
1128826

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.