Richard Parkes Bonington oljemålning

227976

BONINGTON, Richard Parkes (England, 1801-1828): Kustbild med båtar och figurer, signerad RP Bonnington, olja på duk, ca 32x40 cm

Ram med lagningar

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (14 bud)
1143952
17 000
1143812
16 500
1143812
16 000
1143949
15 500
1143812
13 000

Slutpris SEK:
17 000
1 641 EUR, 1 863 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.