Peter Dahl litografier

227958

DAHL, Peter (född 1934): (2) Figurscener, signerade Peter Dahl, PT, litografier, varierande mått

Fack 1

Peter Dahl litografier

Budhistorik (6 bud)
1126691
1134841
1126691
650
1126673
600
1126673

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.