Ann Stigell oljemålningar

227954

STIGELL, Ann (samtida): (2), "Ursholmen" samt Söderarm, olja på duk, signerade och daterade Ann Stigell 03, 70x50 cm vardera

Konst, Måleri

Rum 4

Ann Stigell oljemålningar

Budhistorik (24 bud)
1133001
1132939
1125029
1 900
1126402
1 900
1125029
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.