Takkrona barockstil

227920

TAKKRONA, barockstil, 1900-tal, stomme i mässing, 9 ljusarmar, elektrifierad, höjd 85 cm

Armar med slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 10

Takkrona barockstil

Budhistorik (14 bud)
1133182
2 400
1132512
1132512
1132855
1 900
1132512
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.