Royal Copenhagen kaffeservis

227904

KAFFESERVIS, 26 dlr, porslin, Royal Copenhagen, musselmalet, bestående av: 12 koppar med fat, 10 assietter, fat, uppläggningsfat, skål på fot, kaffekanna, 1:a, 2:a, 3:e sortering

Nagg förekommer, kaffekanna med sprickor, kakfat med skador

Keramik/Porslin

Monter 26

Royal Copenhagen kaffeservis

Budhistorik (30 bud)
1131573
1131574
2 800
1131573
2 600
1131572
2 400
1131568

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.